Steve Jobs: Sekrety innowacji. Zupełnie inaczej - reguły przełomowego sukcesu

Steve Jobs: Sekrety innowacji. Zupełnie inaczej - reguły przełomowego sukcesu

Autor: Carmine Gallo

Rok wydania: 2011
Wydawnictwo: Znak

Pożycz z naszej biblioteki     Kup w księgarni

Steve Jobs zmienia świat i bezustannie zaskakuje nowymi pomysłami. Ta książka powie ci, jak być równie kreatywnym jak on.

Nowa książka Carmine Gallo - autora światowego bestsellera Steve Jobs: Sztuka prezentacji Apple kierowane przez Steve'a Jobsa to jedna z najbardziej innowacyjnych firm świata. Jej hasło reklamowe - „Pomyśl inaczej” („Think Different”) - to nie slogan, ale przepis na sukces. Dzięki tej książce, ty również możesz go odnieść.

Carmine Gallo sformułował siedem zasad, które stosuje Steve Jobs i które uczyniły go najlepszym menadżerem naszych czasów. Podążając ich tropem, odnajdziesz w sobie potencjał, którego nawet nie podejrzewasz.

Wizjonerski przykład twórcy iPada sprawi, że dowiesz się, jak pokonać najsilniejszych nawet konkurentów, znaleźć rewolucyjne rozwiązania i zdobyć wiernych klientów.

Ta książka powie ci, jak myśleć inaczej. Nie tylko o swojej karierze i wizji świata, ale też o produktach i klientach. Podpowie ci, jak uruchomić swój mózg, mówić „nie” tysiącu niepotrzebnych rzeczy oraz... jak odcisnąć swój ślad we wszechświecie.

Poznaj najbardziej oryginalne i skuteczne strategie szefa Apple. Steve Jobs: Sekrety innowacji to książka, która - niezależnie od tego, co robisz i gdzie pracujesz - obudzi w tobie prawdziwą kreatywność i innowacyjność.

 11 sierpnia 2014

Piotrek Podgajny na temat tej książki:

Nie jestem wyznawcą Steve'a. Ta książka natomiast ewidentnie stara się konwertować niewiernych. Steve "och", Steve "ach", a w międzyczasie trochę o prezentacji. Co nie zmienia faktu, że kilka punktów dotyczących tworzenia prezentacji z pewnością się przyda, a sama prezentacje Jobsa rozbite są na czynniki pierwsze. Jeśli nie odrzucają Cię peany na cześć, przeplatane treścią, możesz czytać :)

Partnerzy

© 2024 Fundacja Startup School  |  Polityka plików cookie