Przestań gadać, zacznij działać. Kopniak w tyłek, w sześciu częściach

Przestań gadać, zacznij działać. Kopniak w tyłek, w sześciu częściach

Autor: Sháá Wasmund

Rok wydania: 2013
Wydawnictwo: Onepress

Pożycz z naszej biblioteki     Kup w księgarni

Lubisz rozsiąść się na kanapie i snuć marzenia o sukcesie? Rozmyślać, co by było, gdyby Twoje życie potoczyło się inaczej? Albo opowiadać, ile mógłbyś osiągnąć? Jeżeli istnieje coś, co bardzo chcesz zrobić, ale obawiasz się, że Ci się nie uda, wówczas możesz zrobić tylko jedno — wziąć tyłek w troki i działać! Coś Cię powstrzymuje? Kolejne wymówki? To Twój czas. TU i TERAZ.

Ta książka nada Twojemu życiu nowy kierunek i pokaże radość z przejmowania kontroli. Jest przeznaczona nie tylko dla osób przedsiębiorczych biznesowo, ale przedsiębiorczych w ogóle. Rady otwierające oczy, inspirujące wskazówki, nieszablonowe pomysły i porywające opowieści pomogą Ci przekształcić Twoje marzenia w rzeczywistość, porwą do działania, pokażą drogę, która niecierpliwie czeka, byś na nią wkroczył. Własna firma? Awans w korporacji? Twoje nazwisko na okładce bestsellera? Biegun północny?

 8 marca 2013

Agnieszka Żdanuk na temat tej książki:

Książka napisana bardzo lekko :) Szybko się czyta, idealna do metra, pociągu :) Inspiruje i motywuje :) Pokazuje oczywistości umykające nam, przez co bez wskazania palcem nie wydają nam się niedociągnięciami z naszej strony.
Pełna cytatów, rysunków i życia :)
Napędza do życia i działania, dodaje pozytywnej energii :)

 21 maja 2013

Zbigniew Zając na temat tej książki:

Książka napisana w lekkiej formie i czyta się ją łatwo.
Jeśli jesteś osobą, która szuka wyzwań (np. własna firma, nowy projekt) to ta książka jest jak lista kontrolna czy jesteś gotów(a) do pełnienia nowej roli. Każdy z domu wynosi różne nawyki, z tą książką szybko sprawdzisz czego ci brakuje, a na co jesteś gotów(a), bo naprawdę niema sensu wszystkiego odkrywać samemu i płacić „frycowe”, w obecnej sytuacji po prostu niema na to czasu.

Partnerzy

© 2024 Fundacja Startup School  |  Polityka plików cookie