Społecznościowy BOOM. Wykorzystaj potencjał sieci e-kontaktów do wykreowania marki, zwiększenia sprzedaży i zdominowania rynku

Społecznościowy BOOM. Wykorzystaj potencjał sieci e-kontaktów do wykreowania marki, zwiększenia sprzedaży i zdominowania rynku

Autor: Jeffrey Gitomer

Rok wydania: 2012
Wydawnictwo: Onepress

Pożycz z naszej biblioteki     Kup w księgarni

Media biznesowo-społecznościowe to najlepszy, najtańszy i najbardziej bezpośredni sposób komunikowania się z klientami, jaki został wynaleziony w ciągu ostatniego stulecia. Jeśli wykorzystasz do maksimum potencjał, jaki kryje się w Facebooku, LinkedIn, Twitterze i YouTube, nie bacząc na zawirowania ekonomii, będziesz w stanie pchnąć swój biznes na wyższy poziom i prześcignąć konkurencję.
Nadszedł czas, by przyspieszyć!

To idealny moment, by skapitalizować Twoje szanse i możliwości!
Najwyższa pora, byś wreszcie zmiażdżył konkurencję i stał się liderem w branży!
Poznaj szczegółowo wszystkie aspekty kreowania i rozbudowy kompleksowej obecności firmy w mediach społecznościowych oraz czynniki, które decydują o atrakcyjności społecznej i biznesowej. Media tego typu pomogą Ci wykreować markę, sprzedawać Twoje produkty i usługi po mistrzowsku, zdominować rynek, wzmocnić reputację, zdobyć zaufanie i lojalność oraz zapełnić konto w banku. Nie zaczynaj od jutra. Zacznij działać już DZIŚ!

 15 lipca 2013

Łukasz Sieradzki na temat tej książki:

Polecam ten tytuł. Otwiera oczy, jak wielka siła drzemie w mediach społecznościowych. W prosty sposób, w kilku punktach pokazuje jak za pomocą poszczególnych serwisów osiągnąć sukces. Jest też swego rodzaju motywatorem i zachętą do działania.

Partnerzy

© 2024 Fundacja Startup School  |  Polityka plików cookie