Innowacyjność - przepis na sukces. Model

Innowacyjność - przepis na sukces. Model "od A do F"

Autor: Philip Kotler , Fernando Trias De Bes

Rok wydania: 2013
Wydawnictwo: Rebis

Pożycz z naszej biblioteki     Kup w księgarni

Philip Kotler i Fernando Trias de Bes przedstawiają rewolucyjny model wdrażania udoskonaleń. Firmy, które się nie rozwijają i nie opracowują nowych produktów, strategii i technologii, nie mają dziś szans na szybko zmieniających się rynkach. Autorzy przekonują, że nowatorstwo i twórcze rozwiązania nie są wynikiem przypadkowych odkryć, lecz można je uzyskiwać w drodze uporządkowanego procesu. Przedstawiony przez nich model „od A do F” pokazuje, jak w kilku starannie przemyślanych krokach łączyć twórcze możliwości pracowników różnych działów, przekładać innowacyjne koncepcje na konkretne rozwiązania, a następnie z powodzeniem wprowadzać je na rynek. Innowacyjność w ich modelu to ciągły proces, który pozwala elastycznie adaptować się do zmiennych rynkowych okoliczności, zwłaszcza w czasach kryzysu.

„Kompletny System Innowacyjności to wartościowy model, który łączy różne aspekty nowatorskiego i twórczego działania w biznesie. To doskonałe kompendium koncepcji i technik, które składają się na firmową kulturę kreatywną. Nie znam książki, która bardziej wyczerpująco przedstawiałaby ten temat”
/Cesc Bordas, wiceprezes ds. marketingu i innowacyjności PepsiCo Europe/

„To wspaniałe kompendium innowacyjności i twórczego działania, stworzone przez światowej sławy autorytety w dziedzinie marketingu i biznesu dla pracowników na wszystkich poziomach organizacji. Ta książka skłania do zrewidowania dotychczasowych poglądów na kwestie kreatywności i nowatorstwa w biznesie i oferuje przydatny model, na którym opiera się innowacyjność w firmie”
/Carlos Losada, ESADE Business School/

 9 października 2013

Łukasz Sieradzki na temat tej książki:

Książka zmienia myślenie o innnowacyjności w firmie. Pokazuje, jaki tor należy obrać w naszym biznesie, krok po kroku dając cenne wskazówki, zwracając uwagę na detale, które determinują ostateczny wynik.
Lektura godna polecenia.

Partnerzy

© 2024 Fundacja Startup School  |  Polityka plików cookie