Logo Design Love: Zaprojektuj genialny logotyp!

Logo Design Love: Zaprojektuj genialny logotyp!

Autor: David Airey

Rok wydania: 2010
Wydawnictwo: Helion

Pożycz z naszej biblioteki     Kup w księgarni

Czy wiesz, czym jest „dobre logo”? Dobre logo to takie, które przez kilkadziesiąt lat nie uległo zasadniczym zmianom. Jest znane ludziom na całym świecie i charakteryzuje się prostotą, elegancją oraz jasnym przesłaniem. Legendarne symbole marek takich, jak Coca-Cola czy Mercedes, warte są astronomiczne kwoty. I nic w tym dziwnego - stanowią graficzną reprezentację marek wartych fortunę. Bardzo często logotypy najbardziej rozpoznawalnych światowych brandów projektowały osoby bez żadnego doświadczenia. Miały wizję, trochę szczęścia i dużo wyczucia, a ich projekty osiągnęły sukces. Czy Ty też chciałbyś zaprojektować niepowtarzalne logo?

Od tej książki powinieneś zacząć. Skorzystaj z doświadczenia znanego i cenionego projektanta graficznego. Podpowie Ci on, jak stworzyć trwały symbol marki, przeanalizuje wraz z Tobą wiele znaków firmowych, skupiając się na ich zaletach i wadach, rozbawi anegdotami związanymi z ich powstaniem. Otrzymasz solidną porcję porad dotyczących procesu projektowania logo, poznasz zasady prowadzenia rozmów z klientami i dowiesz się, jak wyceniać projekty. Ta unikalna na polskim rynku książka powinna znaleźć się na półce każdej osoby chcącej rozpocząć przygodę z tworzeniem logotypów.

 27 lutego 2012

Agnieszka Lewandowska-Dziewięcka na temat tej książki:

Inspirująca lektura! Polecam gorąco!

Warto również zajrzeć na http://www.logodesignlove.com/ oraz http://www.davidairey.com/ :)

 30 września 2012

Mateusz Kutynia na temat tej książki:

Książkę polecam tym którzy co nieco już "malują". Interesujące historie i mnóstwo przykładów z życia wziętych. Moja ocena: 9/10

 5 marca 2013

Wojtek Latoszek na temat tej książki:

Fajne przykłady, szybko się czyta. Niezła, ale szału nie ma.

Partnerzy

© 2024 Fundacja Startup School  |  Polityka plików cookie