Malemen

Magazyn MaleMEN odwołuje się do aspiracji, inspiruje. Nie daje gotowych recept, ale stawia ważne pytania. Niebanalny w formie, ekologiczny papier, niemal ascetyczna kolorystyka. Grafika najwyższej próby. Zdjęcia dyskretne, eleganckie, ale bardzo współczesne. Barwny, oszczędny język, zaskakujące formy.

Akademia Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego jest wyższą uczelnią o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Prowadzi badania naukowe i kształci w zakresie: ekonomii, zarządzania, finansów, prawa, administracji, psychologii w zarządzaniu, socjologii biznesu i mediów oraz zarządzania w wirtualnym środowisku. Jest jedyną uczelnią w Polce, która posiada potrójną akredytację międzynarodową: AACSB, EQUIS i AMBA; ma też ocenę wyróżniającą Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla kierunków zarządzanie, prawo i administracja. Według rankingów krajowych „Perspektyw” i „Rzeczpospolitej” oraz międzynarodowych dziennika „Financial Times” jest najlepszą polską uczelnią biznesową i liderem kształcenia menedżerskiego w Europie Środkowej i Wschodniej. Jest też najbardziej umiędzynarodowioną uczelnią w Polsce – studiuje w niej tysiąc obcokrajowców z 57 państw. Na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych kształci 8500 osób.

SpeedUp

SpeedUp Venture Capital Group jest funduszem inwestycyjnym, specjalizującym się w technologiach informatycznych (ICT), e-commerce oraz technologiach mobilnych.
Wspieramy przedsiębiorstwa na wczesnych fazach rozwoju (preferowane : start-up, early growth). Preferowana kwota inwestycji do 1 miliona złotych.

Onepress

Książki klasy business. Dla wszystkich, których ambicją jest systematyczny rozwój zawodowy, kolejne kroki na szczeblach w strukturze firmy i sukces rynkowy przedsiębiorstwa. Znajdziesz tu literaturę wybitnych polskich i zagranicznych specjalistów, opisującą w jasny i przystępny sposób zagadnienia ze wszystkich dziedzin biznesu, dostosowaną do odbiorców o różnym stopniu zaawansowania.

Wydawnictwo Rebis

Wydawnictwo powstało w 1990 roku. W bogatej ofercie posiada zarówno książki z literatury pięknej, m.in. popularne serie: z Salamandrą, Mistrzowie literatury, Biografie i powieści biograficzne, powieści historyczne, sensacyjne, thrillery i horrory, jak i popularnonaukowe oraz naukowe. Olbrzymim powodzeniem cieszy się seria historyczna. Niesłabnące zainteresowanie czytelników towarzyszy naszym poradnikom dla rodziców, poradnikom psychologicznym i biznesowym. W roku 2012 rozpoczęło też wydawanie podręczników akademickich oraz książek w wersji e-book.
W roku 2013 planuje wydać około 250 tytułów, z czego 150 nowości po raz pierwszy.

Wydawnictwo MT Biznes

Wydawnictwo MT Biznes istnieje od 2001 roku.
Jesteśmy już jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw ekonomiczno-biznesowych w Polsce. Naszym celem jest prezentowanie najnowszych tendencji w dziedzinie zarządzania, marketingu, ekonomii i psychologii biznesu. Książki kierowane są do menedżerów wszystkich szczebli, środowiska akademickiego oraz wszystkich zainteresowanych tematyką biznesową.

Overmax

Overmax Polska to jeden z największych producentów nowoczesnej elektroniki użytkowej w Polsce. Cechuje nas wysoka jakość, ciekawy i nowoczesny design oraz nowatorskie rozwiązania. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz spełniają wszelkie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Obszar naszej działalności obejmuje zarówno rynek Polski jak i inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Studio EMKA

Wydawnictwo Studio EMKA od ponad 20 lat dostarcza czytelnikom literaturę biznesową i motywacyjną na najwyższym poziomie. W ofercie wydawnictwa znajdują się zarówno poradniki niosące kardynalną wiedzę ludziom zakładającym własny biznes jak również tytuły bardziej fachowe, kierowane głównie do kadry menedżerskiej wysokiego szczebla.

Od 1993 roku Studio EMKA sprowadziło do Polski wielu interesujących autorów zagranicznych. Wśród nich warto wymienić choćby takie nazwiska jak Jack Welch, Spencer Johnson, Tomas Sedlacek, Mika Brzeziński czy Adam Fergusson. Wydawnictwo promuje również polskich twórców. Dzięki jego działalności ukazać się mogły tak wartościowe tytuły, jak „Droga ważniejsza niż cel” Sławomira Lachowskiego, „Biznes po prostu” Leszka Czarneckiego czy „Gra o jutro” Andrzeja i Stefana Bratkowskich. Wszystkie te trzy tytuły zostały wyróżnione w 2012 roku przez kapitułę konkursu ECONOMICUS jako najlepsze książki szerzące wiedzę ekonomiczną na polskim rynku.

Kaizen Consulting

Zajmujemy się konsultingiem w zakresie tworzenia biznesów opartych o nowe technologie, oraz tworzeniem oprogramowania. Oferujemy szkolenia oraz konsulting z metodyk Customer Development i Lean Startup.

Media2.pl

Jeden z najczęściej odwiedzanych serwisów dla profesjonalistów z branży medialnej, telekomunikacyjnej, public relations oraz IT. Magazyn Media2.pl, dzięki starannemu doborowi publikowanych materiałów, zyskał sobie uznanie wśród pracowników firm telekomunikacyjnych, medialnych oraz technologicznych. Czytelnikami Media2.pl są przede wszystkim profesjonaliści z branży medialnej, telekomunikacyjnej, public relations oraz IT.

LeaWare

Programming Team Outsourcing. A team of experts that knows modern IT project management methodologies, such as SCRUM, Kanban; with many-years experience in running project.

SoSocial

Sieć reklamy angażującej. SoSocial to engagement ads w wersji premium - unikatowe boksy reklamowe dopasowane stylistyką i formatem do polskich serwisów społecznościowych.

Kreativ

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce zarabiających na tworzeniu i prowadzeniu własnych serwisów WWW. Bez milionów złotych na koncie tworzymy zaawansowane technicznie, ale proste w formie witryny. Współpracujemy z ludźmi, którzy tworzenie stron mają we krwi. Marnie płacimy, dużo wymagamy. Dajemy satysfakcję.

Dominik Lipiński

Komunikacja w biznesie i zmiana osobista. Dostarczam wiedzę o najlepszych rozwiązaniach dla komunikacji w biznesie i zmiany osobistej.

Midea

Agencja reklamowa specjalizująca się w kreowaniu wizerunku firm, produktów i marek. Pracujemy dla największych firm z Polski (Agora, American Restaurants) oraz dla nowych graczy na rynku.

dhosting

Istniejemy na rynku hostingowym od 2002 roku, naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług hostingowych: utrzymywanie serwisów internetowych, kont poczty elektronicznej, domen internetowych, dzierżawy serwerów dedykowanych, serwerów wirtualnych (VPS).

codility

We are dedicated to helping companies hire better technical talent. With our automated assessment tests and professional assessment services, we help recruiters around the world save hours of precious time in recruiting software developers. Our programming tests let your candidates demonstrate their abilities in a natural working environment, showing you how they will really perform on the job.

121PR

Agencja 121PR powstała w 2006 roku, specjalizujemy się w działaniach internetowych z wykorzystaniem marketingu społecznościowego (social media marketing), a także marketingu szeptanego i rekomendacji konsumenckich (Word of Mouth Marketing - WOMM) oraz w PR internetowym (ePR).

ServeCloud

ServeCloud to pierwsza w Polsce Platforma Cloud. Serwery oparte o tą platformę to doskonała alternatywa dla tradycyjnych serwerów dedykowanych oraz VPS'ów.

UseLab

UseLab Consulting Group to niezależna firma doradczo-projektowa, specjalizująca się w tematyce User Experience (UX), usability i projektowania zorientowanego na użytkowniku (User Centered Design).

AIESEC Warszawa SGH

Reprezentujemy Komitet Lokalny Warszawa SGH, który współtworzy AIESEC, międzynarodową organizację pożytku publicznego liczącą ponad 60 000 członków, działającą w 113 krajach na 2 100 uniwersytetach. Nasz komitet działa najdłużej w Polsce oferując swoje produkty firmom, organizacjom, szkołom i studentom już od ponad 40 lat. Członkowie AIESEC interesują się bieżącymi problemami otaczającego świata, przywództwem oraz zarządzaniem. Dzięki współpracy z innymi krajami AIESEC łamie istniejące stereotypy, a członkowie pozytywnie oddziałują na otaczające społeczeństwo. Organizacja posiada bogate doświadczenie przy realizacji narodowych projektów mających odpowiadać na potrzeby środowiska zewnętrznego, rozwiązując jednocześnie wiele problemów otaczającego nas świata.

Microsoft

Program Microsoft BizSpark to bezpłatny program polegający na udostępnieniu produktów Microsoft oraz wsparciu technologicznym młodych firm wytwarzających oprogramowanie.

Dzięki BizSpark możesz przyspieszyć rozwój swojej firmy. Microsoft bezpłatnie udostępnia najnowsze, profesjonalne narzędzia programistyczne, a także produkty serwerowe w chmurze (Azure) do budowy własnych rozwiązań internetowych.

Dodatkowo program daje dostęp do sieci networkingowej - kilkudziesięciu tysięcy startupów, VC oraz mentorów na cały świecie.

Społeczności.pl

Społeczności.pl to pierwsza społecznościowa sieć reklamowa w Polsce, która skupia obecnie 25 wiodących serwisów społecznościowych. Sieć zbudowaliśmy na bazie doświadczeń Biura Reklamy Fotka.pl, zdobytych podczas czteroletniej pracy z klientami. Wiedzę pozyskaną w ten sposób przekładamy na sukces sprzedażowy witryn wchodzących w skład naszej sieci.

Partnerzy

© 2024 Fundacja Startup School  |  Polityka plików cookie