E-mail marketing. 10 wykładów o skutecznej promocji w sieci

E-mail marketing. 10 wykładów o skutecznej promocji w sieci

Autor: Piotr Krupa, Maciej Ossowki

Rok wydania: 2012
Wydawnictwo: Onepress

Zarezerwuj (aktualnie wypożyczona)     Kup w księgarni

Marketing oparty na wiadomościach e-mail uważany jest przez wielu rodzimych marketerów za narzędzie, które lata świetności ma już za sobą. Może dlatego, że w porównaniu z innymi narzędziami marketingu online faktycznie ma dosyć długą historię. Jednak czy to oznacza, że automatycznie przestał działać? Gdyby tak było, gdyby tylko kryterium innowacyjności narzędzia decydowało o jego skuteczności, co powiedzielibyście o reklamie telewizyjnej? Działa czy nie działa? A spoty radiowe? A plakaty reklamowe??? Może po prostu nie doceniamy e-mail marketingu, ponieważ nie potrafimy się nim skutecznie posługiwać?
Na polskim rynku wydawniczym wciąż niewiele jest pozycji książkowych, które w szeroki i rzetelny sposób opisują elementy czy strategie kampanii tego typu. Autorzy tej publikacji postanowili zatem zebrać, usystematyzować i uszczegółowić materiały, które tworzyli podczas kampanii na rzecz e-mail marketingu w Polsce. Chodziło o to, by książka stała się idealnym kompendium wiedzy zarówno dla osób, które dopiero zgłębiają tajniki tematu, jak i tych, które szukają pomysłów na zwiększenie poziomu zaawansowania prowadzonych już kampanii.

 3 marca 2013

Emilia M. Ostapowicz na temat tej książki:

Książka wprowadza w tajniki e-mail marketingu. Napisana jest w taki przejrzysty i ciekawy sposób, że wchłonęłam ją w ciągu jednego dnia. Z książki dowiesz się wszystkiego.. począwszy od tego jak zachęcić osoby do subskrybcji, jakie wiadomości możesz tworzyć, jak zrobić dobry e-mail, który nie utknie w spamie, i co zrobić jak już utknie, jak przygotować e-mail w wersji mobilnej, jak mierzyć mailing.. (moja ulubiona część.. wreszcie jakieś wskaźniki do policzenia ;) ) oprócz tego o elementach grywalizacji w mailingu i co zrobić jak użytkownik nie czyta Twoich e-maili.
Zatem, jeśli prowadzisz biznes w sieci i chcesz wykorzystywać e-mail marketing to jest to pozycja obowiązkowa. Gorąco Polecam!

Partnerzy

© 2024 Fundacja Startup School  |  Polityka plików cookie