Model biznesowy. TY

Model biznesowy. TY

Autor: Timothy Clark, Alexander Osterwalder, Yves Pigneur

Rok wydania: 2013
Wydawnictwo: Onepress

Zarezerwuj (aktualnie wypożyczona)     Kup w księgarni

Modelowanie własnej kariery. Jednostronicowe sposoby na życiową przemianę Timothy Clark, Alexander Osterwalder, Yves Pigneur twórcy międzynarodowego bestsellera „Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera”

Kryzys? Trudna sytuacja na rynku pracy? Kłopoty ze sprostaniem wygórowanym wymaganiom pracodawców? Ciebie to nie dotyczy! Zamień nerwowe wątpliwości na wyluzowaną pewność w swoim życiu zawodowym. Działaj jak najwięksi współcześni wizjonerzy i wypróbuj genialny sposób na optymalizację absolutnie najważniejszego - bo Twojego osobistego - modelu biznesowego.

Tylko na tym kursie zdobędziesz umiejętności analizowania modeli biznesowych i myślenia przez ich pryzmat - umiejętności, które pozwolą Ci odzyskać kontrolę nad Twoim życiem. To prosta i skuteczna metoda kształtowania i rozwijania Twojej kariery zawodowej, dostosowana do realiów współczesnego rynku pracy oraz Twoich osobistych potrzeb. Gotowy na potrząśnięcie skostniałymi strukturami?

 19 września 2013

Zbigniew Zając na temat tej książki:

Poznanie siebie jest takim samym kluczem do sukcesu jak stworzenie dobrego biznesplanu.Książka wykorzystuje metodę opisaną w „Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera” i uzupełnia ja kilka dodatkowych metod w celu poznania samego siebie. W książce jest opisany ciekawy przypadek osoby na którą otoczenie wywarło duży wpływ przy wybraniu drogi kariery. Tworząc model samego siebie ww. osoba odkryła iż ma inne predyspozycje zawodowe i dokonała zmiany korzystnej zmiany z punktu widzenia samego siebie. Stwierdziłem po ukończeniu lektury, iż zawsze warto od czasu do czasu stanąć z boku i przeprowadzić kontrolę osobistego modelu biznesowego, zawsze to krok do przodu a sprawniejsze JA to większe możliwości.

 20 listopada 2014

Hubert Sarzyński na temat tej książki:

Książka jest ciekawie wydana i łatwa w czytaniu, podobnie jak „Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera”. Dla mnie za bardzo nastawiona na pracowników i karierę w korpo, ale jak ktoś ma takie plany to: Polecam!

Partnerzy

© 2024 Fundacja Startup School  |  Polityka plików cookie